050-5436663

צרו קשר: 050-5436663

מטפל סיעודי, שירותי סיעוד בתל אביב

תל אביב היא העיר השנייה בגודלה בישראל ויש בה לא מעט אוכלוסייה מבוגרת שנזקקת לעזרה על כל צעד ושעל כמו אכילה, רחיצה, הלבשה, קימה מהמיטה, החלפת טיטולים ועוד. יחד עם זאת ישנם גם לא מעט קשישים אמידים בתל אביב ואלו אינם זכאים לשירותי הסיעוד של הביטוח הלאומי. בנוסף יש גם קשישים שמצבם הרפואי מצריך יותר שעות מעבר לניתן על ידי הביטוח הלאומי.

במקרים אלו ניתן להזמין מחברת איתיאל שירותי סיעוד לפרק הזמן הדרוש החל מטיפול סיעודי לשעות בודדות ועד טיפול בקשיש 24 שעות ביממה כאשר נדרש ליווי מקצועי צמוד סביב השעון.

מטפלת לקשישים בתל אביב תגיע לבית הקשיש, תעניק לו את הטיפול הטוב ביותר שאפשר ותסייע לו במסירות בכל הנדרש.

שירות טיפול סיעודי הוא פתרון נוח ומעולה לכל משפחה שרוצה לספק ליקיריה את הטיפול המסור שהם זכאים לו.

חברות סיעוד פרטי בתל אביב

את שירות הסיעוד הפרטי נרצה להזמין לרוב אם הטיפול דרך המוסד לביטוח לאומי הניתן למספר שעות ביום אינו מספיק עבור מענה על צרכי הקשיש או שהוא אינו זכאי בהתאם לחוק הביטוח הלאומי.

מטפלת סיעודית לקשישים בתל אביב נותנת לכם את כל היתרונות:

נוחיות החיים בבית – גם לקשיש נוח יותר לחיות בבית ולא לצאת ממנו למוסד ייעודי והוא יעדיף להישאר בבית אלא אם כן יש צורך רפואי שלא יכול לקבל מענה מושלם בבית. מי שיכול להישאר בביתו ולהמשיך בשגרת חייו שם ישמח להיעזר במטפלת סיעודית אכפתית ומקצועית.

מטפלות מקצועיות – מטפלות מקצועיות שמגיעות מחברה שמתמחה בטיפול בקשישים מבטיחות לכם מטפלות לקשישים שיודעות להתמודד מקצועית בכל מצב ועם כל מטופל, הרבה יותר מכל מוסד או מקום אחר.

התאמה מרבית – כחברה שמתמחה בטיפול סיעודי אנו עושים ככל האפשר כדי להתאים את המטפל הסיעודי לקשיש בהתאם לתרבות, שפה, אופי וכו'.

מטפלת קבועה– קשישים מעדיפים שיהיה להם מטפלת קבועה שנשארת איתם ולומדת את ההרגלים והרצונות שלהם, כך הם מקבלים יחס אישי יותר!

חברת איתיאל סיעוד מציעה מטפלים סיעודיים ואחיות סיעודיות עם ניסיון רב שנים של עבודה עם קשישים שזקוקים לטיפול סיעודי. אנו בוחרים בקפידה את המטפלים שלנו, שיהיו עם לב חם ורגיש וכמובן מקצועיים ומיומנים ביותר.

בכל שאלה וענין אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

שתפו את החברים:

אנו זמינים אליכם בנייד: 050-5436663

או השאירו הודעה כאן

ונחזור אליכם בהקדם