050-5436663

צרו קשר: 050-5436663

מטפל סיעודי, שירותי סיעוד ברמת השרון

ברמת השרון יש קרוב לעשרת אלפים קשישים (לפי נתוני הביטוח לאומי נכון לשנת 2018). חלק מאוכלוסייה זו זקוקה לעזרה בפעילות היום יומית שלה. למשל: סיוע ברחצה והלבשה, השגחה, ליווי לרופא, רכישת תרופות בבית מרקחת ועוד. העניין שלא כולם זכאים לגמלת הסיעוד של הביטוח לאומי מכיוון שרמת ההכנסה שלהם גבוהה מעל תקרת ההכנסה של הביטוח הלאומי.

בנוסף גם אלו שזכאים לגמלת הביטוח הלאומי, יקבלו שעות טיפול מוקצבות שלא תמיד מספיקות מכיוון שלעתים יש צורך בליווי מקצועי וצמוד יותר.

מטפלת לקשישים ברמת השרון תגיע לבית הקשיש, תעניק לו את הטיפול הטוב ביותר שאפשר ותסייע לו במסירות בכל הנדרש.

שירות טיפול סיעודי הוא פתרון נוח ומעולה לכל משפחה שרוצה לספק ליקיריה את הטיפול המסור שהם זכאים לו.

מטפלת סיעודית לקשישים ברמת השרון נותנת לכם את כל היתרונות:

מטפלות מקצועיות – מטפלות מקצועיות שמגיעות מחברה שמתמחה בטיפול בקשישים מבטיחות לכם מטפלות לקשישים שיודעות להתמודד מקצועית בכל מצב ועם כל מטופל, הרבה יותר מכל מוסד או מקום אחר.

נוחיות החיים בבית – גם למבוגר נוח יותר לחיות בבית ולא לצאת ממנו למוסד ייעודי, אלא אם כן יש צורך רפואי שלא יכול לקבל מענה מושלם בבית. מי שיכול להישאר בביתו ולהמשיך בשגרת חייו שם ישמח להיעזר במטפלת סיעודית אכפתית ומקצועית.

התאמה מרבית – חברת איתיאל מתמחה בשירות סיעודי לקשישים ואנו עושים את המירב כדי להתאים את המטפל הסיעודי לקשיש בהתאם לשפה, אופי, תרבות וכו'.

מטפלת קבועה– קשישים מעדיפים שיהיה להם מטפלת קבועה שנשארת איתם ולומדת את ההרגלים והרצונות שלהם, כך הם מקבלים יחס אישי יותר!

חברת איתיאל סיעוד מציעה מטפלים סיעודיים ואחיות סיעודיות עם ניסיון רב שנים של עבודה עם קשישים שזקוקים לטיפול סיעודי. אנו בוחרים בקפידה את המטפלים שלנו, שיהיו עם לב חם ורגיש וכמובן שמים דגש על המטפלים המקצועיים והמיומנים ביותר.

בכל שאלה וענין אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

שתפו את החברים:

אנו זמינים אליכם בנייד: 050-5436663

או השאירו הודעה כאן

ונחזור אליכם בהקדם