050-5436663

צרו קשר: 050-5436663

מטפל סיעודי, שירותי סיעוד בסביון

המחווה היפה ביותר שהמשפחה יכולה לעשות להורים כשהם מתבגרים, זה לשכור מטפלת לקשישים שתעזור להם בכל מטלה שהם צריכים ומתקשים לעשות.

מטפלת סיעודית מגיעה לבית הקשיש ומסייעת לו בפעילות היום יומית. כמו למשל: סיוע ברחצה והלבשה, ליווי לרופא, רכישת תרופות בבית מרקחת ועוד.

אז נכון שיש גם אפשרות לגמלת סיעוד על חשבון הביטוח לאומי, אבל חשוב לדעת שגמלה זו לא מתאימה לכל הקשישים הסיעודיים. ראשית, לא כולם זכאים לגמלה זו כך אם רמת ההכנסה שלהם גבוהה מעל תקרת ההכנסה של הביטוח הלאומי, הם לא יהיו זכאים לשירות זה. ושנית בשירות זה מקבלים מספר שעות מצומצם שלא תמיד מספיק, במקרה זה ניתן לקחת מטפל סיעודי פרטי מעבר למטפל הסיעודי של הביטוח לאומי.

לכן אם יקיריכם מתגורר בסביון והוא אינו מקבל מענה מהביטוח לאומי, תוכלו להזמין מחברת 'איתיאל שירותי סיעוד' שירות מטפלת סיעודית לפי פרק הזמן הדרוש, טיפול סיעודי לפי שעות או טיפול בקשיש 24 שעות ביממה (כאשר יש הידרדרות במצבו הרפואי ונדרש ליווי מקצועי צמוד סביב השעון וביצוע משימות אותן בני המשפחה לא יכולים לבצע בכוחות עצמם).

מטפלת סיעודית לקשישים בסביון נותנת לכם את כל היתרונות:

נוחיות החיים בבית – גם לקשיש נוח יותר לחיות בבית ולא לצאת ממנו למוסד ייעודי והוא יעדיף להישאר בבית אלא אם כן יש צורך רפואי שלא יכול לקבל מענה מושלם בבית. מי שיכול להישאר בביתו ולהמשיך בשגרת חייו שם ישמח להיעזר במטפלת סיעודית אכפתית ומקצועית.

התאמה מרבית – לחברת איתיאל ניסיון רב בתחום הסיעוד, הניסיון הרב המצטבר מאפשר להתאים את המטפל הסיעודי לקשיש בהתאם לתרבות, שפה, אופי וכו'.

מטפלת קבועה– כל קשיש סיעודי רוצה שיהיה לו מטפל קבוע שנשאר איתו, מכיר ויודע את ההרגלים והרצונות שלו, כך היחס אישי וחם יותר!

מטפלות מקצועיות – מטפלות מקצועיות שמגיעות מחברה שמתמחה בטיפול בקשישים מבטיחות לכם מטפלות לקשישים שיודעות להתמודד מקצועית בכל מצב ועם כל מטופל, הרבה יותר מכל מוסד או מקום אחר.

חברת איתיאל סיעוד מציעה מטפלים סיעודיים ואחיות סיעודיות עם ניסיון רב שנים של עבודה עם קשישים שזקוקים לטיפול סיעודי. אנו בוחרים בקפידה את המטפלים שלנו, שיהיו עם לב חם ורגיש וכמובן מקצועיים ומיומנים ביותר ומתאימים לכל קשיש את המטפל המתאים לו.

בכל שאלה ובכל עניין אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

שתפו את החברים:

אנו זמינים אליכם בנייד: 050-5436663

או השאירו הודעה כאן

ונחזור אליכם בהקדם