050-5436663

צרו קשר: 050-5436663

מטפל סיעודי, שירותי סיעוד בירושלים

ההורים צריכים סיוע בביצוע פעולות יומיומיות פשוטות? אין לכם כל כך הרבה זמן לטפל בהוריכם ואתם מחפשים מטפלים לקשישים מקצועיים, שתוכלו לסמוך עליהם כל הזמן בעיניים עצומות?

זה לא פשוט בכלל שההורים מגיעים לגיל שצריך לסעוד אותם, לשם כך נועדו חברות סיעוד בירושלים כמו איתיאל סיעוד שיוכלו לתת מענה מקצועי ומיומן. חברת איתיאל סיעוד מספקת מגוון רחב של שירותי סיעוד לקשישים, מטפלות לקשישים אחיות מוסמכות, אשר ידאגו להוריכם ותוכלו להיות רגועים שהם נמצאים בידיים טובות.

חברות סיעוד פרטי בירושלים

אם יקיריכם מתגורר בירושלים והסביבה, הוא זקוק לעזרה סיעודית אבל הביטוח הלאומי לא מספק לו מספיק שעות? כדאי שתדעו שאתם יכולים להזמין שירות סיעודי פרטי מחברת איתיאל. ניתן להזמין מטפלת סיעודית לקשישים לפי פרק הזמן הדרוש: טיפול סיעודי לפי שעות או טיפול בקשיש 24 שעות ביממה (כאשר יש הידרדרות במצבו הרפואי ונדרש ליווי מקצועי צמוד סביב השעון וביצוע משימות אותן בני המשפחה לא יכולים לבצע בכוחות עצמם).

מטפלת סיעודית לקשישים בירושלים נותנת לכם את כל היתרונות:

נוחיות החיים בבית – גם לקשיש נוח יותר לחיות בבית ולא לצאת ממנו למוסד ייעודי והוא יעדיף להישאר בבית אלא אם כן יש צורך רפואי שלא יכול לקבל מענה מושלם בבית. מי שיכול להישאר בביתו ולהמשיך בשגרת חייו שם ישמח להיעזר במטפלת סיעודית אכפתית ומקצועית.

מטפלות מקצועיות – מטפלות מקצועיות שמגיעות מחברה שמתמחה בטיפול בקשישים מבטיחות לכם מטפלות לקשישים שיודעות להתמודד מקצועית בכל מצב ועם כל מטופל, הרבה יותר מכל מוסד או מקום אחר.

התאמה מרבית של המטפל לקשיש– לחברת איתיאל ניסיון רב בתחום הסיעוד, הניסיון הרב המצטבר מאפשר להתאים את המטפל הסיעודי לקשיש בהתאם לתרבות, שפה, אופי וכו'.

מטפלת קבועה – כל קשיש רוצה שיהיה לו מטפל קבוע שנשאר איתו ולומד את ההרגלים והרצונות שלו, כך היחס אישי וחם יותר!

חברת איתיאל סיעוד מציעה מטפלים סיעודיים ואחיות סיעודיות עם ניסיון רב שנים של עבודה עם קשישים שזקוקים לטיפול סיעודי. אנו בוחרים בקפידה את המטפלים שלנו, שיהיו עם לב חם ורגיש וכמובן מקצועיים ומיומנים ביותר.

בכל שאלה ובכל עניין אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

שתפו את החברים:

אנו זמינים אליכם בנייד: 050-5436663

או השאירו הודעה כאן

ונחזור אליכם בהקדם