050-5436663

צרו קשר: 050-5436663

מטפל סיעודי, שירותי סיעוד בהוד השרון

מחפשים מטפלת סיעודית בהוד השרון? אם יקיריכם מתגורר בהוד השרון אבל הוא לא מקבל מענה מספק מהביטוח לאומי? יש לנו את הפיתרון עבורכם.

חברת איתיאל מתמחה בטיפול סיעודי עם כוח אדם מקצועי ובעל הכשרה ומיומנות מתאימות, ובנוסף גם יכולת ליצור כימיה עם המטופלים ועם תודעת שירות גבוהה.

טיפול סיעודי פרטי מתאים למי שלא זכאי לגמלת הסיעוד של הביטוח לאומי מכיוון שרמת ההכנסה שלהם גבוהה מעל תקרת ההכנסה של הביטוח הלאומי או שיש צורך ביותר שעות מעבר למה שמקבלים מהביטוח לאומי. כך אם יש הידרדרות במצבו הרפואי ונדרש ליווי מקצועי צמוד יותר, ניתן יהיה להיעזר בשירות סיעודי הפרטי.

מטפלת לקשישים בהוד השרון תגיע לבית הקשיש, תעניק לו את הטיפול הטוב ביותר שאפשר ותסייע לו במסירות בכל הנדרש.

שירות טיפול סיעודי הוא פתרון נוח ומעולה לכל משפחה שרוצה לספק ליקיריה את הטיפול המסור שהם זכאים לו.

מטפלת סיעודית לקשישים בהוד השרון נותנת לכם את כל היתרונות:

נוחיות החיים בבית – גם למבוגר נוח יותר לחיות בבית ולא לצאת ממנו למוסד ייעודי, אלא אם כן יש צורך רפואי שלא יכול לקבל מענה מושלם בבית. מי שיכול להישאר בביתו ולהמשיך בשגרת חייו שם ישמח להיעזר במטפלת סיעודית אכפתית ומקצועית.

מטפלות מקצועיות – מטפלות מקצועיות שמגיעות מחברה שמתמחה בטיפול בקשישים מבטיחות לכם מטפלות לקשישים שיודעות להתמודד מקצועית בכל מצב ועם כל מטופל, הרבה יותר מכל מוסד או מקום אחר.

התאמה מרבית לקשיש– כחברה שמתמחה בטיפול סיעודי אנו עושים ככל האפשר כדי להתאים את המטפל הסיעודי לקשיש בהתאם לאופי, שפה, תרבות וכו'.

מטפלת קבועה– קשישים מעדיפים שיהיה להם מטפלת קבועה שנשארת איתם ולומדת את ההרגלים והרצונות שלהם, כך הם מקבלים יחס אישי יותר!

חברת איתיאל סיעוד מציעה מטפלים סיעודיים ואחיות סיעודיות עם ניסיון רב שנים של עבודה עם קשישים שזקוקים לטיפול סיעודי. אנו בוחרים בקפידה את המטפלים שלנו, שיהיו עם לב חם ורגיש וכמובן שמים דגש על המטפלים המקצועיים והמיומנים ביותר.

בכל שאלה וענין אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

שתפו את החברים:

אנו זמינים אליכם בנייד: 050-5436663

או השאירו הודעה כאן

ונחזור אליכם בהקדם