050-5436663

צרו קשר: 050-5436663

אחות פרטית לבית חולים איכילוב

אתם או בני משפחתכם עתידים לעבור ניתוח או טיפול רפואי מורכב בבית חולים איכילוב בתל אביב? ממש כדאי לכם להיעזר בשירות של אחות פרטית לבית חולים איכילוב.

אחות פרטית לבית חולים איכילוב – מה היא עושה

בית חולים איכילוב בתל אביב הוא בית חולים מצוין. הצוות הרפואי דואגים לתת טיפול רפואי מקצועי ומסור. אבל בישראל שיש עומס על מערכת הבריאות הציבורית, אין להם ברירה. הם צריכים להגיש עזרה ולטפל בכמה חולים ביחד. לעומת זאת אם תקחו אחות פרטית תקבלו מענה רפואי צמוד אליכם. האחות הפרטית שמגיעה אליכם לבית החולים, זמינה עבורכם ועבור יקירכם בלבד. היחס הוא אישי, ואינכם צריכים להמתין לצוות הרפואי בזמן שהם מטפלים באדם אחר. האחות הפרטית עברה הסמכות רפואיות והיא יכולה לסייע בדברים רפואיים קטנים וגדולים. החל מבדיקות דם ומעקב ובדיקות שגרתיות כמו לחץ דם, דופק, נטילת תרופות, זריקות ועוד.

במצבים של מוגבלות גופנית כתוצאה ממחלה או חבלה, הגוף כואב. לכן המטופל זקוק לליווי צמוד ומסור כדי לספק עבורו את המענה המהיר והטוב ביותר. ליקרים לנו מגיע את הטיפול הטוב ביותר, ללא שום פשרות!

שיקולים שחייבים לקחת בחשבון בבחירת אחות פרטית

זה נכון שהעלות הכספית של אחות פרטית שצמודה לחולה אינה זולה כלכלית. אבל כששוקלים שימוש בשירותיה של אחות פרטית חייבים לקחת בחשבון חוץ מעניין המחיר גם שיקולים והחלטות אחרות. כמו למשל הזמנים שבהם אנו זקוקים לאחות, הצורך הרפואי של המטופל, מצבו הפיזי והנפשי של המטופל וכו'.

לאחיות הפרטיות של "איתיאל סיעוד" ידע וניסיון רב בטיפול במצבי חירום וידע רפואי מתאים ועשיר ובמקביל גם המון לב, אכפתיות ויזמה שתוכל ללוות את יקיר לבכם לאורך תהליך ההחלמה מניתוח סבוך או בעת התמודדות עם מצב כרוני.

צוות האחיות והמטפלות של 'איתיאל סיעוד' נבחר על ידינו באופן אישי ובקפידה. ואנחנו נשמח להתאים לכם את המטפלת או האחות שעונה על הצרכים שלכם. אחות פרטית שתעניק לכם יחס מכבד, אדיב וחם.

אז אם אתם או יקיריכם זקוקים לשירותי אחות פרטית בבית חולים איכילוב, צרו עמנו קשר עכשיו בטלפון 050-5436663 ונשמח לתת גם לכם שירות של אח או אחות פרטיים ברמה המקצועית הטובה ביותר!

שתפו את החברים:

אנו זמינים אליכם בנייד: 050-5436663

או השאירו הודעה כאן

ונחזור אליכם בהקדם