050-5436663

צרו קשר: 050-5436663

אחות פרטית בירושלים

בין אם אתם זקוקים לשירותיה של אחות סיעודית פרטית בבית או בבית החולים, תמצאו בחברת איתיאל סיעוד את המענה הנדרש. אנו מספקים שירותי אחות סיעודית פרטית עם ניסיון רב בתחום הטיפול והסיעוד. לאחיות הסיעודיות ידע בטיפול במצבי חירום וידע רפואי מתאים ועשיר ובמקביל המון לב, אכפתיות ויזמה שתוכל ללוות את יקיר לבכם לאורך תהליך ההחלמה מניתוח סבוך או בעת התמודדות עם מחלה כרונית.

שירות אחות פרטית בירושלים ניתן בבית המטופל או בבית החולים בו הוא מאושפז, כמו למשל בית חולים הדסה עין כרם, הדסה הר הצופים, מרכז רפואי “שערי צדק” ובית החולים “ביקור חולים”.

אחות פרטית שמגיעה אליכם הביתה או לבית החולים זמינה עבורכם ועבור יקירכם בלבד. היחס הוא אישי, ואינכם צריכים להמתין לצוות הרפואי בזמן שהם מטפלים באדם אחר. האחות פרטית עברה הסמכות רפואיות והיא יכולה לסייע בדברים רפואיים קטנים וגדולים החל מבדיקות דם ומעקב ובדיקות שגרתיות כמו לחץ דם, דופק ועד אזעקת הצוות הרפואי במקרה שהיא תזהה בעיה שהיא לא יכולה לטפל בה.

אנו בחברת 'איתיאל סיעוד' מסוגלים לספק מענה זמין ומיידי גם בזמן קצר וזה מתבצע הודות לצוות אחים ואחיות שיש לנו מהאזור לתת מענה הולם ומיידי בכל מקום בירושלים והסביבה.

אחות פרטית בירושלים – מחיר

המחיר של שירות אחות פרטית משתנים בהתאם לצורך, את המחירון של שירותי הסיעוד תוכלו לראות כאן.

חולה שמאושפז אחרי ניתוח, שבבעלותו ביטוח משלים של אחת מקופות החולים, זכאי לקבל החזר מקופת החולים עבור שירות אחות פרטית לאחר ניתוח (כנגד חשבונית אותו תקבלו מאתנו). סכום ההחזר ותקרת ההשתתפות משתנה בהתאם לתנאי הפוליסה בקופת החולים / חברת הביטוח.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו בטלפון 050-5436663 ונשמח לספק גם לכם שירות אישי ומסור של אח או אחות פרטיים!

שתפו את החברים:

אנו זמינים אליכם בנייד: 050-5436663

או השאירו הודעה כאן

ונחזור אליכם בהקדם