050-5436663

צרו קשר: 050-5436663

מטפלת סיעודית פרטית

מטפלת סיעודית פרטית נחוצה כאשר האדם המטופל אינו יכול להתנהל בכוחות עצמו. תפקידה של המטפלת הסיעודית לסייע לקשישים ואנשים עם מוגבלויות ולהקל עליהם בתפקוד היום יומי. בין השאר המטפלת הסיעודית מבצעת גם: בישול, האכלה, כביסה, החלפת חיתולים, קטטר וכו', וכן ליווי לטיפולים רפואיים, לאירועים משפחתיים וחברתיים ועזרה כללית בפעולות היומיומיות.

כשבוחרים מטפלת סיעודית פרטית חשוב לבחור במטפל שיש לו את הניסיון והידע הדרושים לטיפול עם קשישים סיעודיים. בחירה שגויה תגרום לקשיש עוגמת נפש. ובמקרים קיצוניים עשויה גם לגרום לסכנת נפשות, כאשר הוא אינו חש בטוב ולא יהיה שם מישהו לידו שידע לתת לו טיפול ראשוני מציל חיים.

באיזה מצבים עדיף להיעזר באחות פרטית?

המטפלת הסיעודית מסייעת בפעולות שהמטופל מתקשה לעשות בעצמו כמו ניידות, אכילה, החלפת בגדים ושמירה על היגיינה.

במקרים בהם יש צורך בטיפול רפואי צמוד, כמו תחבושות זריקות וכו', פעולות שמטפלת סיעודית לא רשאית לעשות. במקרים כאלו ניתן להיעזר בשירות שלנו – אחות פרטית צמודה.

מתי כדאי לבחור בשירותי מטפלת סיעודית פרטית?

קיימת אפשרות לקבלת גמלת סיעוד על חשבון הביטוח לאומי, אבל חשוב לדעת שגמלה זו לא מתאימה לכל הסיעודיים בישראל. בין אם בגלל שרמת ההכנסה שלהם גבוהה מעל תקרת ההכנסה של הביטוח הלאומי ולכן הם לא יהיו זכאים לשירות זה. ובין אם משום שדרך גמלת הסיעוד מקבלים מספר שעות מצומצם שלא מספק את הצורך בגלל המצב הבריאותי של הקשיש.

בכל אופן לאחר שמיציתם את כל אפשרויות המימון מהביטוח לאומי, תוכלו עדיין לקבל עזרה סיעודית פרטית. שירותי טיפול של מטפלת סיעודית מקצועית שתגיע לבית הקשיש ותסייע לו בפעולות היומיום.

מטפלת סיעודית ישראלית

למטפלת סיעודית מקומית ישראלית יש כמה יתרונות. קודם כל מעצם היותה ישראלית, היא מכירה היטב את הביורוקרטיה הישראלית והיא יכולה לסייע בנבכי הביורוקרטיה הישראלית – משרדי ממשלה, קופות חולים וכו'. חוץ מזה שבגלל שהשפת אם של המטפלת היא עברית, היא תבין טוב יותר את המטופל ותוכל לתקשר איתו בצורה מיטבית.

מטפלת סיעודית פרטית מחיר

מטפלת סיעודית פרטית עובדת לרוב בבית המטופל בהתאם לצורך. ומלבד השכר יש לקחת בחשבון את זכאותה לחופשה, ביטוח רפואי, נסיעות ופיצויים. אך עדיין מטפלת סיעודית פרטית יעלה פחות מאשר אשפוז במוסד סיעודי פרטי.

מוסד סיעודי – אופציה פחות מועדפת

לרוב קשישים יעדיפו להישאר בבית ובסביבה שהם מכירים מאשר לעבור למוסד סיעודי. הבחירה באיזה מטפל סיעודי לבחור איננה פשוטה. לצערנו יש לא מעט סיפורים על מטפלים סיעודיים שהזניחו או התנהגו בצורה לא נאותה למטופלים שלהם. לכן חשוב להיעזר בחברות סיעוד מקצועיות כמו חברת איתיאל לדוגמה. חברות כאלה בדרך כלל מבצעות סינון באיתור עובדים ובוחרות עובדים עם ניסיון שנמצאו אמינים ובעלי יכולות טיפול מתאימות.

מטפלת סיעודית פרטית – ליווי צמוד ומקצועי

אנחנו ב'איתיאל סיעוד' מודעים לגודל האחריות המקצועית והרגשית של טיפול בקשישים ונעשה הכל כדי שיהיה לכם רוגע ונחת שהיקרים לכם נמצאים בידיים הטובות ביותר. צרו עמנו קשר כדי שנתאים ליקיריכם את המטפל הטוב ביותר עבורו.

המטרה שלנו ב'איתיאל סיעוד' היא להקל על חיי החולה ובני משפחתו. האחיות והמטפלות העובדות איתנו נבחרו בקפידה, הן בעלות תעודות מקצועיות ובעלות ידע וניסיון רב. תוכלו להגיע לפגישת התרשמות ולוודא שיש כימיה טובה בין המטפל למטופל.

כמובן שאת השירות של מטפל סיעודי מקצועי ניתן לקבל לפי הצורך בכל מקום שבו החולה הסיעודי נמצא – טיפול סיעודי בבית הקשיש, בבית אבות או מוסד דיור מוגן וגם בבית החולים במקרה שהוא מאושפז.

שאלות נפוצות על שירות מטפלת סיעודית

הנה כמה שאלות ששואלים אותנו כל הזמן. לא מצאתם את התשובה לשאלה שלכם? מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 050-5436663 ונשמח לענות גם לשאלתכם.

מה התפקיד של מטפלת סיעודית פרטית?

המטפלת הסיעודית עוזרת לקשיש / חולה סיעודי בפעולות היומיומיות. למשל: בישול, אכילה, כביסה, החלפת חיתולים, ליווי לרופא, קניות וכו'.

כמה עולה מטפלת סיעודית פרטית?

מחיר של מטפלת סיעודית פרטית מתחיל ב-50 ₪ לשעה בעבודות ממושכות ועד ל 90 בשבתות וחגים בנוסף נסיעות ומע"מ כשמדובר במשמרות של 8 שעות ומעלה ברצף.

הזמנת שירות מטפלת סיעודית פרטית – השלבים המומלצים הם:

  1. לבדוק זכאות בביטוח לאומי

    לפני שמוציאים סכומים משמעותיים על מטפלת סיעודית פרטית, מומלץ לבחון שמיציתם את הזכאות שלכם בגמלת הסיעוד של הביטוח לאומי

  2. מזמינים שירות של מטפלת פרטית צמודה

    נעזרים בשירותיה של מטפלת סיעודית פרטית, שהותאמה במיוחד לצרכיכם ע"י "איתיאל סיעוד".

  3. מעקב לאורך הדרך

    מומלץ לבדוק שיש "חיבור" בין המטופל למטפל. אנחנו באיתיאל קשובים לאורך כל הדרך ועושים הכל על מנת לתת לכם את מירב הטיפול המקצועי באהבה.

שתפו את החברים:

אנו זמינים אליכם בנייד: 050-5436663

או השאירו הודעה כאן

ונחזור אליכם בהקדם