050-5436663

צרו קשר: 050-5436663

אחות לילה פרטית

מחפשים אחות לילה פרטית? כדאי שתכירו את שירות אחות ללילה של איתיאל. בלילה, הקשיש נמצא במצב הכי רגיש עבורו מבחינה סיעודית, רפואית ונפשית, הוא לגמרי לבדו וחסר אונים כי הצוות במשמרת לילה הוא מינימלי, כך ששירות אחיות לילה מקצועית עשויה להיות קריטית ומשמעותית לאיכות חייו ולבריאותו.

שירות אחות לילה מאפשר השגחה וטיפול צמודים למטופל במהלך שעות הלילה. האחות דואגת לכל צרכי החולה, נטילת תרופות וכדורים, החלפת עירויים, חבישת והחלפת תחבושות, עזרה בקימה מהמיטה לעשיית צרכים, מתן מענה לכל בקשה של החולה, השגחה על מצבו ועזרה ראשונה במקרה הצורך.

מתי כדאי לבחור בשירותי אחות סיעודית ללילה?

אחות סיעודית ללילה לבתי חולים, חשובה במיוחד לאור העומס במחלקות בבתי החולים והצוות בשעות הלילה בדרך כלל מצומצם מאוד. גם בשעות היום יש עומס על האחיות בבתי החולים ובשעות הלילה העומס אפילו גדול יותר. אחות סיעודית ללילה תעניק בטחון למטופל שהוא נמצא בידיים מקצועיות ובטוחות.

האחות הפרטית דואגת לניטור קבוע של מצב החולה גם במשמרות הלילה, היא מעדכנת בבוקר או במידת הצורך את הצוות הרפואי בבית החולים וכמובן את בני המשפחה.

באיזה מצבים עדיף להיעזר באחות לילה פרטית?

אחות פרטית ללילה מומלץ לקחת כאשר יש צורך בהשגחה צמודה גם בשעות הלילה. השירות נחוץ במיוחד למי שסובל ממחלות מורכבות המאופיינים באי יציבות ושינויים תכופים במצב הרפואי. למשל: חולים אונקולוגיים, חולים אחרי ארוע מוחי, חולים בדמנציה ואלצהיימר ועוד.

ישנם מקרים רבים בהם האחות משמשת גם כמטפלת סיעודית ללילה. למשל במקרים שבני המשפחה יכולים להשגיח על יקירם לאורך שעות היום, או שהם שוכרים בשביל זה מטפל סיעודי, בשעות הלילה מתעוררים קשיים מיוחדים. אם בגלל שהם השגיחו על יקירם לאורך כל שעות היום והם אינם יכולים לעשות זאת בלילה, מעייפות או בגלל שעליהם לשוב לביתם ולהיות עם בני זוגם וילדיהם.

במקרה זה שירות אחיות לילה נותן גם לזה פתרון. כי מעבר לכך שהאחות היא אשת מקצוע עם ניסיון והיא מכירה את התסמינים, הסיבוכים והסיכונים הכרוכים במצבו של המטופל, ויודעת איך לפעול במידת הצורך. חוץ מזה היא משמשת כמטפלת לילה מסורה וחמה שקשובה למטופל וצרכיו, למשל אם הוא מתעורר באמצע הלילה וחש ברע, צריך לשירותים, רוצה לשתות או לאכול, מעוניין לקום מהמיטה ולחזור אליהם וכן הלאה. המטפלת מקשיבה לו, מרגיעה אותו ומסייעת לו בכל צרכיו.

מטפלת סיעודית ללילה או אחות

לא תמיד צריך דווקא לקחת שירותי אחיות לילה ולפעמים ניתן להסתפק בשירות של מטפלת סיעודית ללילה שהיא איננה אחות. הדבר אפשרי במצבים רפואיים שאינם סבוכים והצורך הוא בעיקר השגחה, הקשבה, אמפתיה וסיוע בפעולות ומשימות לאורך הלילה.

אחות לילה מחיר

ב'איתיאל סיעוד' תיהנו מהתאמה של רמת השירות הנדרשת ולכן למחירים אטרקטיביים, והכי חשוב יקיריכם יקבל טיפול מסור ואוהב ולא פעם גם מציל חיים.

בנוסף לחולים אחרי ניתוח ניתן לקבל החזרים גם מקופות החולים. מידע נוסף על החזרים מקופות החולים על שירות אחות פרטית ניתן לקבל באתר של משרד הבריאות.

המלצות על שירות האחיות של איתיאל

מדי יום אנחנו מקבלים מכתבים ותגובות מלקוחות שמרוצים מהשירות. למשל:

"אני רוצה ממש להודות לכם על השירות המסור שהענקתם לאבא שלי. פשוט הצלתם אותו!"

צרו איתנו קשר וקבלו ליווי צמוד ומקצועי

אם יקיריכם נמצאים במצב סיעודי וזקוקים לשירות אחות לילה, פנו עוד היום ל'איתיאל סיעוד' כדי שנתאים ליקיריכם אחות פרטית שתדאג להם ולמחסורם שיהיה להם נעים, שקט ובטוח גם בלילות הבודדים.

שאלות נפוצות על שירות אחות פרטית ללילה

הנה כמה שאלות ששואלים אותנו כל הזמן. לא מצאתם את התשובה לשאלה שלכם? מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 050-5436663 ונשמח לענות גם לשאלתכם.

מה התפקיד של אחות לילה פרטית?

אחות לילה פרטית משגיחה על המטופל בשעות הלילה. והיא מסייעת לו בכל צרכיו הפיזיים כמו: ליווי לשירותים, קריאה לסגל הרופאים, קימה מהמיטה ועוד.

כמה עולה אחות לילה פרטית?

המחיר משתנה כמובן בהתאם לצורך הספציפי של המטופל (מספר השעות הדרוש, נסיעות, תוספת שבת וחג וכו'), אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 050-5436663.

האם ניתן להיעזר באחות לילה לבית חולים? הבית חולים בכלל מסכים?

בוודאי! ולא רק שהנהלת הבית חולים מסכימה שתכניסו אחות פרטית שלכם אלא היא אפילו שמחה ונהנית מכך שזה מוריד מהעומס והלחץ המוטל על האחיות במחלקה.

הזמנת שירות אחות לילה פרטית – השלבים המומלצים הם:

  1. לבדוק את גובה הזכאות לסבסוד

    שלא תהיו מופתעים, כדאי לפני שאתם מזמינים שירות של אחות לילה פרטית, ליצור קשר עם קופת החולים / חברת הביטוח כדי לראות בדיוק את הזכאות שלכם לקבלת החזר. אפשר גם לפנות לחברת 'איתיאל סיעוד' ונשמח לעשות לכם סדר בנושא.

  2. מזמינים שירות של אחות לילה

    נעזרים בשירותיה של אחות לילה פרטית, שהותאמה במיוחד לצרכיכם ע"י "איתיאל סיעוד".

  3. קבלת החזר כספי מקופת החולים

    עם סיום הטיפול, מקבלים מאיתנו חשבונית, אותה יש להעביר לקופת החולים / לחברת הביטוח ומקבלים את ההחזר בהקדם.

שתפו את החברים:

אנו זמינים אליכם בנייד: 050-5436663

או השאירו הודעה כאן

ונחזור אליכם בהקדם