050-5436663

צרו קשר: 050-5436663

שירות אחות לילה – בכל מקום בשבילך

שירות אחות סיעודית ללילה מאפשר השגחה וטיפול צמודים לקשיש או לחולה במהלך כל שעות הלילה. האחות לילה יכולה להגיע לביתו של האדם הקשיש, או לבית החולים וזאת בהתאם למצבו הבריאותי והצורך בעזרה סיעודית.

שירותי אחות לילה – בביתו של הקשיש

כאשר מצבו הבריאותי של האדם המבוגר מידרדר והוא זקוק לטיפול גם בלילה כמו לדוגמה מתן זריקה, תרופות מסוימות, עזרה בשתייה כשהוא צמא ועוד, אי אפשר להשאירו לבד והוא חייב השגחה רפואית רציפה.

קיימת אפשרות לקחת שירות אחות לילה בו אחות תבצע משמרת לילה ותטפל בו בכל צורך, לאור הידע הרוחבי שלה בתחום הסיעוד. היא תקבל הדרכה על הבעיות הרפואיות שלו כדי שתוכל לבצע את כל המשימות הנדרשות.

שירותי אחות ללילה – בבית החולים

כאשר הקשיש לא חש בטוב או שהוא מאושפז בבית החולים אחרי ניתוח. לאור העומס הרב המוטל על כתפיהם של הרופאים והאחיות נוצר מצב שהם לא מספיקים לטפל באופן מלא בכל המאושפזים. לכן כדאי מאד להעסיק אחות לילה שתשהה ליד מיטתו של המאושפז, תשים לב למצבו ואם חלילה חל שינוי, תזעיק את הצוות הרפואי.

השקט הנפשי של המשפחה בשעות הלילה

לסיכום, הימצאותה של אחות מנוסה בשעות הלילה ליד מיטתו של האדם המבוגר, מעניקה שקט נפשי למשפחתו של הקשיש שהיא יודעת שיש מי שישים לב למצבו הרפואי בכל עת והיא תדע לקרוא לצוות הרפואי שיבדוק את החולה ללא דיחוי אם מתעורר צורך.

שתפו :

מידע נוסף :

שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם